Splet Tech КОНФЕРЕНЦИЈА

Захваљујући сарадњи између Регионалног иновационог стартап центра ,,Импулс”, Научно технолошког парка Чачак и Економско-трговачке школе ,,Књаз Милош”, група ученика наше школе (Елена Павловић, Ивана Добричић, Мина Милошевић, Ана Милисављевић, Матеја Милошевић и Михаило Поповић), присуствовали су Splet Tech конференцији, регионалном догађају о иновацијама и иновационом предузетништву. Конференција је одржана 8. октобра 2024. године, у МТС Дворани у Београду.

Учесници су имали прилику да слушају о примерима успешних стартапа са простора целе Србије, као и подршци и ресурсима које ови центри пружају предузетницима и иноваторима. Такође, присуствовали су разноврсним предавањима из области економије и бизниса.

1 view0 comments

コメント