апр

Републичко такмичење из Основа економије

На Републичком такмичењу из предмета Основи економије одржаном у Економској школи у Смедереву 22. 3. 2019. године Економско-трговачку школу „Књаз Милош“ представљала је Јована Вуксановић, ученица четвртог разреда образовног профила економски техничар.

О самом такмичењу и припремама за такмичење Јована нам је рекла.

„Припремала сам градиво првог и другог разреда, уз помоћ наставнице Милке Јоксић. Доста времена посветиле смо како утврђивању теоријског дела, тако и изради задатке, што ми је било од неизмерне помоћи. Зато се захваљујем наставници на уложеном труду и времену и на веома драгим моментима дружења у паузама између учења.

Одлазак на републичко такмичење било је дивно ново искуство током којег сам упознала доста драгих људи, а у великој мери сам спознала себе и своје могућности кроз процес учења.

Освојено 5. место лично сматрам солидним успехом, као и моја наставница.

Осећам потребу да се још једном захвалим наставници Милки, уз њу и наставнику Милану Василијевићу, који нам је великодушно обезбедио превоз и своје друштво.

Поред тога, велико хвала мојим наставницима на подршци и разумевању у периоду спремања такмичења.

Задовољство је бити део ове заједнице.“