мар

Посета сајму образовања

Дана 10. марта ученици завршних разреда ЕТШ „Књаз Милош“ и професори посетили су 15. међународни сајам образовања у Београду, који је одржан под слоганом „Шта уписујеш?“. Сајам се традиционално организује под покровитељством Министарства просвете и уз подршку градског секретаријата за Образовање града Београда.

Сајам образовања је јединствена прилика, где ученици завршних разреда основних и средњих школа, могу да се упознају са студијским програмима великог броја универзитета, факултета, виших школа како из Србије тако и из иностранства.

Пре почетака сајма организована је посета храму светог Саве на Врачару. Након обиласка сајма професори и ученици имали слободно време за шетњу по Калемегдану и улици Кнеза Михаила.