феб

Прослава Светог Саве – 27. јануар 2018. године

Свети Сава

Економско-трговачка школа „Књаз Милош“ и ове године је обележила крсну славу – Светог Саву. Прослава је започела освећењем и ломљењем славског колача у присуству наставника и радног особља школе. У наставку прославе одржан је пригодан програм који су спремили ученици наше школе заједно са наставницима Снежаном Недић и Гораном Вучковићем. Домаћин и кума овогодишње прославе била је Катарина Недељковић, која је ову лепу дужност за следећу годину предала Милени Радоњић Станић. Свештеник Драган Ђорем је у пригодној беседи указао на значај Светог Саве за нашу историју, културу и просвету. Нарочито је истакао да пут Светог Саве свима нама треба да буде водич како у духовном животу тако и у просвети.

Горан Вучковић