мар

Донација „МПО Клуб“

На иницијативу  власника Ауто школе „МПО Клуб“  и у сарадњи са удружењем „Наш Милановац“ дана  29. марта 2017. године је у просторијама “МПО Клуба“ уручен поклон – обука за возача „Б“ категорије Бојани Марковић из Мутња, ученици 3. разреда Економско-трговачке школе „Књаз Милош“.

Уручењу поклона присуствовали су Марко Обрадовић, директор Ауто школе, секретар и ПР удружења, Сандра Трипковић и Ивана Милетић, у име ученичког парламента професорка Катарина Недељковић  и ученица Бојана Марковић. Њу је, поред бројних ученика , предложила  разредни старешина Весна Мандић I ученици одељења III2.

Власник Ауто школе, чија је жеља била да се оваква идеја реализује, се нада да ће његов гест убудуће покренути и остале школе за обуку возача да се укључе у ову интересантну акцију која ће младим људима помоћи, али их и мотивисати у даљем напредовању.

Катарина Недељковић